کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 543 نتایج

کتابهای رشته روانشناسی و کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه بسیار به هم نزدیک هستند و بسیاری از دروس این دو رشته با هم مشترک هستند. به همین دلیل ما در سایت کتابسرای افشین، کتابهای این دو رشته را در یک دسته بندی قرار داده ایم. اگر می خواهید اقدام به خرید کتابهای رشته علوم تربیتی و یا خرید کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه آزاد، پیام نور و یا دولتی نمایید، ما بهترین کتابهای این دو رشته را برای خرید آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم. همچنین در اینجا تمامی کتابهای رشته علوم تربتی و روانشناسی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین آزمون ها جمع آوری شده است.

 

خرید کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه از کتابسرای افشین

کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه آزاد، پیام نور، و سراسری در این دسته بندی در اختیار شما قرار می گیرد که در ادامه به توضیح درباره هر کدام از این دانشگاه ها می پردازیم. همچنین امکان خرید کتاب های رشته روانشناسی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به صورت آنلاین، تلفنی و اینترنتی فراهم شده است. اگر کتاب خاصی نیاز دارید و اطلاعات آن را دارید می توانید با جستجو آن را پیدا کنید. ولی اگر در زمینه کتاب های روانشناسی دانشگاه به راهنمایی برای خرید نیاز دارید در ادامه با ما همراه باشید تا برخی توضیحات لازم را خدمت شما ارائه دهیم.

 

کتاب های رشته روانشناسی

کتاب های رشته روانشناسی

 

کتابهای رشته روانشناسی پیام نور

کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور مشترک است. یعنی در تمامی استان ها و شهرها برای هر درس به صورت مشترک یک کتاب تدریس می شود. به همین دلیل استاد هر درس، ملزم است کتابی که معرفی شده را تدریس نماید و خودش کتابی را برای تدریس معرفی نمی کند. این موضوع سبب شده که ماهیت دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاه ها تا حدودی متفاوت باشد. همچنین پیشنهاد می کنم برای خرید کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور به نمایندگی های مجاز این دانشگاه مراجعه کنید (کتابسرای افشین نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه پیام نور است). زیرا علاوه بر اینکه کتابهای شما را به صورت کامل دارند، می توانند شما را در خرید نیز راهنمایی کنند.

 

کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه آزاد و دولتی

کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه آزاد و دولتی توسط استاد آن درس تعیین می شود. یعنی شما باید جلسه اول در کلاس درس حضور پیدا کنید تا استاد شما منبع درسی را برای شما تعیین کند. شما باید اطلاعات کتاب معرفی شده را یادداشت کنید و اقدام به تهیه کتاب های رشته روانشناسی دانشگاه آزاد کتاب نمایید. البته اگر برای یک درس علاقه مند به مطالعه بیشتر باشید می توانید از کتابهای مرجع در آن زمینه استفاده کنید. اگر برای انتخاب کتابهای خود نیاز به راهنمایی دارید می توانید با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.

 

لیست کتابهای رشته روانشناسی (بهترین کتابهای رشته روانشناسی دانشگاه)

لیست کتابهای رشته روانشناسی دانشگاهی در این دسته بندی گردآوری شده و برای هر کدام از کتابها توضیحات لازم ارائه شده است. یعنی شما به هر کتابی نیاز دارید می توانید با جستجو در سایت افشین بوک آن را پیدا کنید و سپس اطلاعات را به صورت کامل مشاهده کنید. این اطلاعات شامل نام کتاب، نویسنده، انتشارات، سال چاپ، تعداد صفحات و … است. علاوه بر آن فهرست تمامی کتابها در آن قرار داده شده و همچنین درباره آن توضیحاتی ارائه شده تا بتوانید با داشتن اطلاعاتی جامع اقدام به خرید کنید.

 

کتابهای سال اول رشته روانشناسی

کتابهای سال اول رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور، آزاد و سایر دانشگاه ها با هم متفاوت است. ولی معمولا کتابهای ترم اول رشته روانشناسی کتابهای عمومی این رشته مانند روانشناسی عمومی، روانشناسی رشد و … معرفی می شود. برای اطلاع بهتر می توانید کتابهای ترم اول رشته روانشناسی را مشاهده کنید.

 

خرید کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه

خرید کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه آزاد، پیام نور و سایر دانشگاه ها در این دسته بندی خدمت شما ارائه می گردد. در ادامه مطلب سعی می کنیم توضیحاتی در خصوص خرید برای هر دانشگاه ارائه دهیم. در این دسته بندی لیست بهترین کتابهای رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین آزمون ها برای خرید آنلاین روی سایت قرار داده شده است.

 

کتاب های رشته علوم تربیتی ترم اول

کتاب های رشته علوم تربیتی ترم اول معمولا کتابهای عمومی و پایه ای این رشته معرفی می شود. خرید کتاب های رشته علوم تربیتی ترم اول از این لحاظ خاص است که دانشجویان در این ترم معمولا با ساختار دانشگاه و تدریس آن آشنا نیستند. برای اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید از مطلب کتابهای ترم اول رشته علوم تربیتی دیدن نمایید.

 

کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور

لیست کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هنگام انتخاب واحد به دانشجویان داده می شود. اگر دانشجوی دانشگاه پیام نور هستید می توانید بعد از انتخاب واحد، نام  و مشخصات کتابی که برای هر واحد باید مطالعه شود در پرینت انتخاب واحد شما درج می شود. البته برای خریدی بهتر و مطمئن تر حتما به نمایندگی های مجاز فروش کتاب پیام نور مراجعه کنید. زیرا معمولا تمامی کتابهای شما را در فروشگاه خود موجود دارند و همچنین شما را برای خریدی بهتر راهنمایی می کنند تا کتابی اشتباه را حرید و مطالعه نکنید.

 

کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه آزاد

کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه آزاد توسط اساتید هر درس معرفی می شود. یعنی شما بعد از انتخاب واحد نیاز است تا جلسه اول در کلاس درس حاضر شوید تا مرجع مورد نظر خود برای تدریس را معرفی کند. معمولا در اولین جلسه، استاد هر درس یک کتاب همراه با مشخصات آن را به شما معرفی می کند و شما برای خرید آن باید به کتابفروشی ها مراجعه کنید و آن کتاب را بیابید. البته ما در کتابسرای افشین لیست بهترین کتابها را برای شما قرار داده ایم تا به راحتی نسبت به خرید آنلاین کتابهای رشته علوم تربیتی دانشگاه آزاد اقدام کنید.

 

کتابهای رشته علوم تربیتی کارشناسی ارشد و دکتری

کتابهای رشته علوم تربیتی کارشناسی ارشد و دکتری معمولا کتابهای مرجع و معتبر هستند که معمولا در کل دنیا تدریس می شود. در ایران نیز این کتابها توسط اساتید بزرگی ترجمه شده و در اختیار فارسی زبانان قرار گرفته است. اساتید مقاطع ارشد و دکتری نیز این منابع معتبر را برای رفرنس هر درس معرفی می کنند. از این رو ما در سایت افشین بوک سعی کرده ایم کتابهای مرجع این رشته را جهت خرید روی سایت قرار دهیم. به همین دلیل برای خرید آنلاین کتابهای رشته علوم تربیتی کارشناسی ارشد و دکتری می توانید به راحتی به سایت کتابسرای افشین مراجع کرده و کتابهای مورد نیاز خود را خرید نمایید.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.