کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش همه 2 نتایج

لوازم التحریر شامل تمامی وسایلی می شود که یک دانش آموز برای آموختی علم در کنار کتاب استفاده می کند. قطعا در اداره ها و مکان هایی که با افراد سر و کار دارند و کارهای ثبتی و … انجام می شود به برخی از این وسایل نیاز پیدا می کنند.

خرید اینترنتی انواع لوازم التحریر ایرانی و خارجی دخترانه و پسرانه،  بصورت عمده و خرده با قیمتی ارزان و تخفیف ویژه از کتابسرای افشین.

بهترین دسته بندی و لیست لوازم التحریر شامل چه مواردی است؟

نوشت افزار؛ مثل مداد، خودکار، پاکن، جامدادی و … که برای نوشتن به آنها نیاز داریم

لوازم هنری؛ این بخش شامل وسایلی می شود که برای نقاشی و خوشنویسی مورد نیارز است. مانند مدادرنگی، رنگ انگشتی، آبرنگ، رفتر خوشنویسی، مرکب و… .

ابزار مهندسی؛ شابلون، پرگار، تخته رسم و … این دسته بندی را در بر میگیرند.

وسایل آموزشی؛ وسایلی مانند کل رس، خمیر بازی، چرتکه و … این بخش را شامل می شود.

لوازم دانش آموزی؛ ظرف غذا، میز تحریر، لیوان، ذره بین و …

تبلیغاتی؛ این بخش شامل هر چیزی است که جهت تبلیغ استفاده می شود. مانند سررسید و تقویم، تندیس و لوح تقدیر و … .

لوازم التحریر اداری؛ در اداره ها یک دسته اقلام مصرفی داریم مثل کاغذ، جوهر استامپ، چسب و … . و یکسری اقلام برای استفاده روی میز کارمندان یا پیشخوان مشتریان نیاز است. مثل منگه، پایه چسب، پانچ و … . در اداره ها اقلامی مانند پوشه و گیره، زونکن و … که برای بایگانی استفاده می شود هم دسته سوم را تشکیل می دهند. و در آخر شامل ماشین های اداری مانند، پرینتر، ماشین حساب و … می شود. در این بین وسایلی مانند وایت برد، تخته پاکن، میز و صندلی و … هم هستند که از لوازم اداری به شمار می آیند.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

گفتگو در واتساپ
×