کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید

مجوزهای کتابسرای افشین

اینماد

اینماد یک مجوز دولتی است که اهداف اصلی آن، ساماندهی، نظارت و احراز صلاحیت فروشگاه‌های اینترنتی و وب‌سایت‌ها برای بازار تجارت الکترونیک است.

(برای اطمینان از اصالت اینماد روی آن کلیک کنید)

ساماندهی

وب‌سایت ساماندهی پایگاهی است که تقریباً اطلاعات تمام مدیران سایت‌ها در آن ثبت شده است. در واقع این پایگاه اینترنتی به‌عنوان مرجع احراز هویت مدیران تمام پایگاه‌های اینترنتی می‌باشد. 

(برای اطمینان از اصالت ساماندهی روی آن کلیک کنید)

logo-samandehi

درگاه پرداخت گردش پی

درگاه بانکی معتبر برای پرداخت های بانکی یکی از ارکان اصلی هر فروشگاه اینترنتی است. به این منظور ما از درگاه گردش پی استفاده می کنیم.

(برای اطمینان از اصالت درگاه گردش پی روی آن کلیک کنید)

پرداخت الکترونیک سامان

درگاه بانکی معتبر برای پرداخت های بانکی یکی از ارکان اصلی هر فروشگاه اینترنتی است. به این منظور ما از درگاه مستقیم بانکی سپ استفاده می کنیم.

 

درگاه پرداخت زرین پال

درگاه بانکی معتبر برای پرداخت های بانکی یکی از ارکان اصلی هر فروشگاه اینترنتی است. به این منظور ما از درگاه زرین پال نیز استفاده می کنیم.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

گفتگو در واتساپ
×