کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 48 نتایج
 • کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی

  کتاب استخدامی آموزگار ابتدایی (31)

 • کتابهای استخدامی دبیری

  کتابهای استخدامی دبیری (21)

 • اگر قصد خرید کتاب استخدامی و اطلاعات عمومی را دارید در این نوشته با کتابسرای افشین همراه باشید. در اینجا می توانید اقدام به مشاهده و خرید اینترنتی بهترین و پرفروش ترین کتاب ها و منابع استخدامی آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها، آموزگار ابتدایی، مدیریت، پتروشیمی، وزارت بهداشت، پرستاری، برق، مدیریت، حسابداری، مامایی و… نمایید.

  خرید اینترنتی کتاب استخدامی

  اگر شما هم قصد شرکت کرده آزمون های استخدامی را داشته باشید باید با منابع آزمون آشنا باشید و اطلاعاتی راجع به آزمون هایی که پیش از این برگزار شده در دست داشته باشید.

  چرا باید کتابهای استخدامی بخرم؟

  در صورتی که شما آزمونهای پیشین را ندیده باشید ممکن است که آزمون را بسیار سخت و یا بسیار ساده فرض کنید که در هر دو صورت با مشکل مواجه می شوید.

  در صورتی که آزمون را بسیار سخت در نظر بگیرید در زمان کوتاهی که بین اعلام آزمون و زمان برگزاری آن می باشد نخواهید توانست منابع کامل و جامعی را مطالعه نمایید و بسیاری از از مطالب را از دست خواهید داد. و در صورتی که آزمون را ساده فرض کنید زمانی که روی صندلی آزمون می نشینید با کمبود اطلاعات مواجه خواهی شد.

  بنابراین نیاز است که آزمون های قبلی را به صورت دقیق مورد واکاوی قرار داده و در حد نیاز شروع به جمع آوری مطالب و مطالعه آنها نمایید.

  خرید بهترین کتابهای استخدامی

  برخی از انتشارات برای کسانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی دارند بر اساس آزمون هایی که در سالهای قبل برگزار شده منابع را جمع آوری نموده و در حد نیاز شما را برای آزمون آماده می‌کنند.

  اگر شما هم قصد خرید کتاب استخدامی و موفقیت در آزمون را دارید در این صفحه می‌توانید بهترین منابع و کتاب های آزمون استخدامی را مشاهده نمایید و اقدام به خرید آنها کنید.

  کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

  در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

   

  آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

  تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

  گفتگو در واتساپ
  ×