کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 238 نتایج

کتابهای رشته حسابداری دانشگاه، کتابهای رشته مدیریت دانشگاه و کتابهای رشته اقتصاد در سالهای اول و دوم تقریبا با هم مشترک هستند. از سال دوم تدریس به بعد دانشجویان هر رشته تقریبا اختصاصی تر شده و دانشجویان هر رشته کتابهای مخصوص به رشته خود را شروع به مطالعه می کنند. به دلیل نزدیکی و ارتباط زیاد این رشته ها، ما در سایت کتابسرای افشین این رشته ها را از هم تفکیک نکرده ایم و همه آنها را در یک دسته بندی قرار داده ایم.

 

خرید کتابهای رشته حسابداری دانشگاه

کتابهای رشته حسابداری دانشگاه که در این دسته بندی تقدیم شما می شود شامل بهترین و پرفروش ترین کتابهای دانشگاهی رشته حسابداری است که در بیشتر دانشگاه های کشور مورد تدریس قرار می گیرد. کتاب های رشته حسابداری در دانشگاه در سطح کارشناسی، معمولا با کتابهای پایه ای شروع می شود. به همین سبب با کتابهای رشته مدیریت مشترک است. البته کتاب های رشته حسابداری ارشد و دکتری به نسبت تخصصی تر شده و هر گرایش از رشته حسابداری کتابهای مخصوص به خود را مطالعه می کنند. برای کسب اطلاع و یا خرید کتابهای رشته حسابداری دانشگاه در همین دسته بندی از کتابسرای افشین با ما همراه باشید و اگر سوال یا ابهامی دارید با پشتیبانی در میان بگذارید.

 

کتابهای رشته حسابداری

کتابهای رشته حسابداری

 

کتابهای رشته حسابداری دانشگاه پیام نور

کتابهای رشته حسابداری دانشگاه پیام نور به صورت مشترک در کل کشور تدریس می شوند. استاد مربوط به هر درس هم الزاما کتاب معرفی شده را تدریس می کند. آزمون پایانی نیز به صورت مشترک در کل کشور برگزار می شود. به همین خاطر ماهیت دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاه ها متفاوت است. قیمت کتاب های رشته حسابداری دانشگاه پیام نور معمولا نسبت به سایر دانشگاه ها و رشته ها پایین است.

 

کتاب های رشته حسابداری دانشگاه آزاد

کتاب های رشته حسابداری دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها توسط استاد هر درس تعیین می شود. یعنی شما بعد از اولین جلسه حضور دانشگاه می توانید رفرنسی که استاد برای تدریس مد نظر دارد را از ایشان بپرسید و کتاب مورد نظر را تهیه کنید. سعی کنید هنگام معرفی کتاب، تمامی مشخصات آن (نویسنده، انتشارات، سال چاپ و … ) را از استاد خود بپرسید تا هنگام خرید با مشکل مواجه نشوید.

 

لیست کتابهای رشته حسابداری

لیست کتابهای رشته حسابداری که در این دسته بندی خدمت شما عزیزان ارائه شده است شامل بهترین و پرفروش ترین کتابهای رشته حسابداری دانشگاه است. کتابهایی که روی سایت قرار داده شده معمولا پیش اساتید بسیاری تایید شده و در دانشگاه های بسیاری تدریس می شود. اگر می خواهید بدانید رشته حسابداری در دانشگاه چه کتاب هایی دارد می توانید لیست برنامه ترمی را از دانشگاه خود تهیه کنید. در صورتی که کتاب مورد نظر شما روی سایت قرار ندارد می توانید با پشتیبانی افشین بوک ارتباط برقرار نمایید تا موجودی فروشگاه و انبار نیز برای شما بررسی شود.

 

کتاب های حسابداری دانشگاه ترم اول

کتابهای ترم اول رشته حسابداری معمولا متشکل از چند کتاب عمومی و چند کتاب پایه ای است. همانطور که قبلا نیز ذکر شد کتابهای سال اول دانشگاه رشته حسابداری معمولا با رشته مدیریت مشترک است و در بسیاری از دانشگاه ها برای این رشته ها کلاسهای مشترک تشکیل می شود. به صورت معمول از سال دوم تدریس کتابها بیشتر اختصاصی شده و این رشته ها از هم جدا می شوند.

 

خرید کتابهای رشته مدیریت دانشگاه

کتابهای رشته مدیریت دانشگاه به دلیل گرایشهای زیاد این رشته بسیار متنوع است. همچنین هر دانشگاه و هر استاد با توجه به ماهیت و استراتژی خود کتابهای متفاوتی را مورد تدریس قرار می دهد. ولی در حالت کلی در دو سال اول تدریس کتاب گرایش های مختلف رشته مدیریت با همدیگر مشترک است. و معمولا از سال سوم کم کم به سمت کتابهای اختصاصی می روند. در ادامه برخی از راهنمایی های لازم برای خرید کتابهای رشته مدیریت دانشگاه را ارئه می دهیم.

 

لیست کتابهای رشته مدیریت

لیست کتابهای رشته مدیریت همانطور که گفته شد بسیار متنوع و گسترده است. در اینجا قصد نداریم به معرفی رشته مدیریت بپردازیم و یا یک لیست بلند و بالا از کتابهای این رشته را برای شما لیست کنیم. ولی در ادامه لیست گرایش های مدیریت که کتابهای آن در سایت افشین بوک عرضه شده است را می توانید مشاهده کنید:

 • کتابهای رشته مدیریت امور اداری
 • کتابهای رشته مدیریت امور بانکی
 • کتابهای رشته مدیریت بیمه
 • کتابهای رشته مدیریت بازاریابی
 • کتابهای رشته رشته مدیریت بازرگانی
 • کتابهای رشته مدیریت جهانگردی
 • کتابهای رشته مدیریت مالی
 • کتابهای رشته مدیریت دولتی
 • کتابهای رشته مدیریت صنعتی
 • کتابهای رشته مدیریت هتلداری

 

کتاب های رشته مدیریت ترم اول

کتاب های رشته مدیریت ترم اول علاوه بر اینکه بین گرایشهای مختلف مشترک است، معمولا با رشته حسابداری هم کتابهای مشترکی را مطالعه می کنند. معمولا در ترم های اول پایه های حضور دانشجویان برای حضور در سازمانها تدریس می شود و پس از آن به سراغ کتابهای اختصاصی می روند.

 

کتابهای رشته مدیریت دانشگاه پیام نور و آزاد

کتابهای رشته مدیریت دانشگاه پیام نور و کتابهای رشته مدیریت دانشگاه آزاد با توجه به ماهیت متفاوت آنها، با هم تفاوت هایی دارند. در دانشگاه آزاد، استاد هر درس یک کتاب را برای تدریس در کلاس در نظر می گیرد و دانشجویان آن استاد ملزم به تهیه همان کتاب هستند. ول در دانشگاه پیام نور کتابها از سمت دانشگاه مرکزی معرفی شده و استاد ملزم است همان کتاب را تدریس نماید. این کتاب در سراسر کشور به صورت مشترک تدریس می شود و آزمون پایانی نیز به صورت مشترک از همان کتاب برگزار می شود.

 

کتابهای کنکور ارشد رشته مدیریت

کتابهای کنکور ارشد رشته مدیریت معمولا به دو گروه کتابهای مرجع و کتابهای آزمون تقسیم می شود. کتابهای مرجع هر درس، یک معمولا یک کتاب جامع است که اساتید بسیاری آن را قبول دارند و کتابی شناخته شده در زمینه خود است. معمولا این کتابها شامل یک درسنامه جامع و کامل در زمینه خود هستند. ولی کتابهای آزمون به صورت ویژه برای آزمون ها آماده شده اند و معمولا شامل خلاصه و نکات مهم هر درس، به اضافه کنکور سالهای قبل است. شما می توانید در سایت کتابسرای افشین هر دو نمونه از این کتابها را به عنوان کتابهای کنکور ارشد رشته مدیریت مشاهده و خرید نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

 

کتاب استخدامی رشته مدیریت

کتاب استخدامی رشته مدیریت را نیز می توانید از بین کتابهای مرجع انتخاب کنید و یا از کتابهای مخصوص استخدامی نیز استفاده کنید. کتابهای مرجع باعث می شود شما تمامی اطلاعات لازم برای هر درس را به دست آورید. ولی کتابهای استخدامی برای این منظور چاپ شده که شما را برای آزمون آماده کند. کتاب استخدامی رشته مدیریت شامل خلاصه هر درس و نمونه آزمون های استخدامی سالهای قبل است. اگر در خرید خود دچار تردید هستید پشتیبانی سایت همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

 

خرید کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه

کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه را نیز همراه با رشته مدیریت و رشته حسابداری در یک دسته قرار داده ایم. زیرا کتابهای دانشگاهی رشته اقتصاد با رشته های ذکر شده بسیار نزدیک است و در سالهای اول نیز این رشته ها با هم تفکیک نمی شوند. برای خرید کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه در ادامه راهنمایی لازم ارائه می گردد.

 

کتاب های رشته اقتصاد کارشناسی، ارشد و دکتری

کتاب های رشته اقتصاد کارشناسی با هر دو رشته حسابداری و مدیریت مشترک است و کمتر کتابی به صورت کاملا اختصاصی مطالعه می شود. ولی کتابهای مربوط به رشته اقتصاد در سطح کارشناسی ارشد و دکتری کاملا اختصاصی شده و در این سطح دانشجویان کتابهای مختص به رشته و گرایش خود را مطالعه خواهند کرد. ولی با توجه به اینکه اکثر متقاضیان رشته اقتصاد در سطح کارشناسی هستند، ما در کتابسرای افشین کتاب های رشته اقتصاد را به این دو رشته در یک دسته بندی قرار دادیم.

 

کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه آزاد و پیام نور

کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه آزاد، کتابهای رشته اقتصاد دانشگاه پیام نور، کتاب های رشته اقتصاد دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها همه در این دسته بندی قرار دارند. تفاوت این دانشگاه ها در ماهیت معرفی کتاب به دانشجویان است. به این صورت که دانشگاه پیام نور کتابها را به صورت سراسری در کل کشور معرفی می کند و استاد این کتاب را فقط تدریس می کند. ولی در سایر دانشگاه ها، استاد کتاب مورد سلیقه خود را معرفی می کند و دانشجویان باید کتاب معرفی شده از طرف استاد را خرید و مطالعه نمایند.

 

کتاب های رشته اقتصاد ترم اول

کتاب های رشته اقتصاد ترم اول معمولا شامل کتابهای عمومی و چند کتاب مشترک با رشته مدیریت و حسابداری است. البته با توجه ماهیت هر دانشگاه و سلیقه هر استاد ممکن است کتابهای متفاوتی جهت تدریس معرفی شود. ولی به صورت کلی کتابهای عمومی و مشترک مورد تدریس قرار می گیرد. ما در کتابسرای افشین سعی کرده ایم لیست بهترین و پرفروش ترین کتابهای رشته اقتصاد را برای شما تهیه کنیم تا به راحتی بتوانید کتابهای مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خرید کنید.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

 • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
 • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.