کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 183 نتایج

کتابهای رشته حقوق با توجه به ماهیت این رشته، دارای اهمیت ویژه ای است. از این رو هنگام انتخاب و خرید کتاب های رشته حقوق نیاز است حساسیت و دقت خاصی داشته باشیم. ما در کتابسرای افشین سعی کرده ایم لیست کتابهای حقوقی برتر و پرفروش را به شما ارائه دهیم تا بتوانید با خرید اینترنتی به بهترین بانک کتاب حقوق دسترسی داشته باشید. شما می توانید برای خرید کتاب دانشگاهی رشته حقوق، آزمون وکالت، قضاوت، سردفتری و استخدامی رشته حقوق، کتابهای مورد نیاز خود را از سایت افشین بوک خریداری نمایید. در ادامه به بررسی و معرفی برخی از این کتابها می پردازیم.

 

نکات لازم هنگام خرید کتابهای رشته حقوق

هنگام خرید کتابهای رشته حقوق نیاز است تا هدف از خرید کاملا مشخص شود. مثلا برای آزمون های خاص مثل وکالت، قضاوت، سردفتری و … خرید انجام می دهید؟ یا به عنوان منابع دانشگاه خاصی اقدام به خرید کرده اید؟ و یا می خواهید یک بانک کتاب حقوق از بهترین کتابهای رشته حقوق را برای کتابخانه خصوصی خود تهیه نمایید؟ پس از انتخاب هدف، بهتر است با یک مشاور برای خرید صحبت نمایید و یا کتابهای خود را از جایی خرید نمایید که بتوانند به شما مشاوره لازم را بدهند. خوشبختانه در کتابسرای افشین با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه، می تواند بهترین مشاوره را برای خرید کتاب‌ های رشته حقوق به شما ارائه دهد.

 

پرفروش ترین کتاب های حقوقی کدامند؟

پرفروش ترین کتاب های حقوقی بسیار گسترده است و در هر زمینه چندین کتاب مرجع و معتبر وجود دارد. از این رو اگر بخواهیم کتاب خاصی را نام ببریم باید لیست کتابهای حقوقی در هر زمینه را به صورت خاص بررسی کنیم. ولی برای فروش اینترنتی سعی کرده ایم بهترین کتابهای رشته حقوق را برای مطالعه و آزمون روی سایت قرار دهیم و برای هر کتاب توضیحات کاملی را درج کنیم تا بتوانید به راحتی کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای اطلاع از محتویات هر کتاب، کافی است روی آن محصول کلیک کرده و توضیحات آن را بخوانید. همچنین اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشید پشتیبانی سایت همواره آماده پاسخگویی به شما است.

 

کتاب های رشته حقوق پیام نور و دانشگاه آزاد

کتاب های رشته حقوق پیام نور، دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها (مثلا کتاب های رشته حقوق دانشگاه تهران) با توجه به منابع و رفرنسی که از طرف دانشگاه معرفی می شوند باید خریداری گردند. معمولا اساتید هر دانشگاه یک کتاب خاص را برای تدریس در نظر می گیرند، ولی می توان با توجه به آن کتابهای کمکی و جزوات خاصی را نیز مطالعه کرد. در زیر این موارد بررسی می شوند.

 

کتاب های رشته حقوق پیام نور

کتاب های رشته حقوق پیام نور به صورت سراسری در کل کشور معرفی می شوند. یعنی اساتید هر درس فقط درس معرفی شده را تدریس می کنند و آزمون پایان ترم نیز به صورت سراسری از همان منبع معرفی شده گرفته می شود. البته برخی از نشرها مانند پیام دانشگاهی، راه و طلایی اقدام به چاپ راهنما و کتابهای کمک درسی پیام نور می کنند که به جای کتاب می توانید از آنها استفاده نمایید.

راهنمای کتاب های رشته حقوق پیام نور شامل خلاصه درس، نمونه سوالات تالیفی و پایانی، فلش کارت و … هستند. کتابهای راهنما و کمکی، با ارائه خلاصه درس و فلش کارت و … باعث می شوند بتوانید کتاب را در مدت زمان کوتاه تری مطالعه کنید. همچنین با ارائه نمونه سوالات سبب می شوند با آزمون پایانی نیز آشنا شوید.

 

کتاب های رشته حقوق دانشگاه آزاد

کتاب های رشته حقوق دانشگاه آزاد توسط استاد هر درس معرفی می شوند. آزمون پایانی نیز توسط همان استاد از کتاب معرفی شده گرفته می شود. ولی ممکن است شما با توجه به ماهیت رشته حقوق قصد داشته باشید به کتابی که استاد معرفی کرده اکتفا نکنید و اطلاعات بیشتری از آن درس داشته باشید. برای این منظور می توانید در هر درس از کتابهای مرجع آن استفاده کنید. البته برای دروسی که اختصاصی هستند و در آزمونهای حقوقی نیز برای شما کاربرد دارند پیشنهاد می کنیم در کنار کتاب خود، از کتابهای مرجع استفاده کنید. ولی برای کتابهای عمومی لازم به این کار نیست و همان منبعی که استاد معرفی کرده برای شما کفایت می کند.

 

بانک کتاب حقوق (بهترین کتابهای رشته حقوق)

در دسته بندی رشته حقوق کتابسرای افشین سعی شده مرجعی معتبر از بانک کتاب حقوقی شامل بهترین کتابهای رشته حقوق برای شما فراهم شود. این موضوع سبب می شود بتوانید به راحتی اقدام به خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی حقوق نمایید. همچنین برای هر کتاب توضیحات لازم نوشته شده تا راهنمایی برای خرید شما باشد. علاوه بر آن پشتیبانی سایت با سابقه بسیار طولانی همواره آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما است. امیدواریم از خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی حقوق از افشین بوک لذت ببرید.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

هر سوالی دارید بپرسید...
×