کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 220 نتایج

کتابهای رشته مترجمی زبان انگلیسی و کتابهای رشته زبان و ادبیات انگلیسی در این دسته بندی از کتابسرای افشین تقدیم شما می گردد. رشته زبان انگلیسی دارای دو گرایش مترجمی و ادبیات است که در زیر به بررسی کتابهای این دو رشته در دانشگاه می پردازیم.

 

کتابهای رشته مترجمی زبان و ادبیات انگلیسی

رشته های زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی از رشته‌های محبوب و پرطرفدار است. با به دست آوردن مهارت‌های مناسب در زمینه ترجمه می توانید تا میانجیگری موثری در جابه‌جایی اطلاعات و انتقال دقیق مفهوم بین زبان‌ها انجام دهید.

در این مقاله، به صورت کلی به کتابهای مفید و تاثیرگذار در رشته مترجمی زبان و ادبیات انگلیسی اشاره خواهیم کرد. همچنین در این دسته بندی می توانید مفیدترین کتابها در این زمینه را مشاهده کنید. این کتابها نه تنها به شما کمک می‌کنند مهارت‌های ترجمه و تفسیر خود را پیشرفت دهید، بلکه به شما امکان می‌دهند به عمق ترین جوانب زبان و ادبیات انگلیسی پی ببرید.

 

خرید کتابهای رشته مترجمی زبان انگلیسی

خرید کتابهای رشته مترجمی زبان انگلیسی یک تجربه فوق العاده برای دانشجویان این رشته است. زیرا برای ورد به دنیای ترجمه می تواند بسیار شگفت انگیز باشد. دانشجویان علاوه بر دروس رشته زبان انگلیسی نیاز است تا از کتابهای جانبی، روزنامه، فیلم و … برای تقویت خود استفاده کنند. راه های متفاوتی برای پیدا کردن و خرید کتابها وجود دارد. پیشنهاد ما خرید اینترنتی کتابهای رشته مترجمی زبان انگلیسی از افشین بوک است. زیرا هم مرجعی کامل و معتبر برای خرید شما است. علاوه بر آن می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید.

در سایت افشین بوک، کتابهای دانشگاهی رشته مترجمی زبان انگلیسی، کتابهای کمک درسی و همچنین کتابهای غیردرسی زیادی برای خرید و مطالعه شما وجود دارد. در صورتی که کتاب خاصی مورد نظر شما باشد که روی سایت بارگزاری نشده است می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

کتاب های رشته مترجمی زبان انگلیسی پیام نور

دانشگاه پیام نور منابع خود را در سراسر کشور به صورت مشترک اعلام می کند. بنابراین فرقی نمی کند در کدام شهر باشید، برای اطلاع از منابع کافی است لیست کتابهای رشته مترجمی زبان پیام نور را تهیه کنید (البته در پرینت انتخاب واحد نیز منابع درسی اعلام می شود) و اقدام به خرید کنید. در سایت افشین بوک علاوه بر خرید کتاب های رشته مترجمی زبان انگلیسی پیام نور می توانید کتابهای کمک درسی و راهنمای هر درس را نیز مشاهده و خرید کنید.

البته قابل ذکر است که در ترم اول به دلیل آشنا نبودن شما با دانشگاه تهیه کتابها مقداری برای شما دشوار است. شما می توانید برای تهیه دروس ترم اول مترجمی زبان انگلیسی پیام نور با پشتیبانی کتابسرای افشین ارتباط برقرار کنید تا بصورت کامل شما را راهنمایی کنند.

خرید کتابهای رشته مترجمی زبان و ادبیات انگلیسی

 

کتاب های رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد

کتاب های رشته زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد توسط استاد هر درس تعیین می شود.  بنابراین شما با اولین جلسه حضور در کلاس درس می توانید از عنوان دقیق کتابی که استاد قصد تدریس آن را دارد مطلع شوید. البته در کنار خرید کتاب های رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد می توانید از کتابهای غیردرسی نیز برای تقویت زبان خود استفاده کنید که می تواند بسیار به شما کمک کند.

 

خرید کتاب های رشته زبان و ادبیات انگلیسی

برای آشنایی با ادبیات انگلیسی نیاز است تا کتابهای تخصصی و خاصی در زمینه های گوناگون مطالعه شود تا با انواع متون این زبان آشنا شوید. از این رو کتاب های دانشگاهی رشته زبان و ادبیات انگلیسی باید با دقت نظر خاصی انتخاب شوند تا به بهترین شکل ممکن به این هدف دست یابید.

برای تهیه کتاب می توانید به صورت حضوری به فروشگاه های کتاب مراجعه کنید و یا اقدام به خرید آنلاین کتاب های رشته زبان و ادبیات انگلیسی نمایید. با توجه به شلوغی منابع این رشته و عدم دسترسی به کتابخانه مناسب بهترین راه کار خرید آنلاین است. به همین دلیل در این دسته بندی از کتابسرای افشین، کتاب های تخصصی رشته زبان و ادبیات انگلیسی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

 

کتاب های رشته زبان و ادبیات انگلیسی پیام نور

کتاب های رشته زبان و ادبیات انگلیسی پیام نور هم مانند سایر رشته های این دانشگاه به صورت سراسری اعلام می شود. یعنی تمامی دانشجویان کشور به صورت مشترک کتابهای معرفی شده را مطالعه می کنند. برای خرید کتابهای خود ابتدا نیاز است تا از لیست کتابهای رشته زبان و ادبیات انگلیسی اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از منابع می توانید منابع درسی را از سایت پیام نور دانلود نمایید. علاوه بر آن در پرینت انتخاب واحد منابع هر درس معرفی می شود. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمک نیاز دارید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

 

کتاب های ترم اول رشته زبان و ادبیات انگلیسی

کتاب های ترم اول رشته مترجمی زبان انگلیسی معمولا با کتابهای رشته زبان و ادبیات انگلیسی مشترک است. با اینکه در ترم های بالا کتابهای این دو گرایش کاملا متفاوت است ولی در ترم اول کتابهای عمومی و مشترک معرفی می شود. البته در هر دانشگاه کتابهای مخصوص به آن دانشگاه مورد تدریس قرار می گیرد. در این دسته بندی سعی کرده ایم بهترین کتابهای این رشته را برای استفاده دانشجویان و اساتید محترم قرار دهیم. امیدواریم که برای شما مفید باشد.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

گفتگو در واتساپ
×