کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 104 نتایج

در این صفحه از کتابسرای افشین می توانید آرشیو کاملی از کتابهای پیام نور را مشاهده نمایید. برای خرید اینترنتی جدیدترین کتابهای دانشگاه پیام نور با ما باشید.

کتابسرای افشین مرجعی کامل برای خرید اینترنتی کتابهای دانشگاه پیام نور

دانشجویان پیام نور هنگام خرید کتابهای خود دقت نمایید که در پرینت انتخاب واحد و یا منابع درسی، در ابتدا «نام درس» و در سمت چپ «عنوان درس» قرار دارد.

هنگام خرید کتاب باید به «عنوان درس» توجه نمایید. در قسمت عنوان درس نام کتابی که باید مطالعه نمایید همراه با نویسنده و انتشارات آن ذکر می شود.

خرید کتابهای خود را از نمایندگان مجاز پیام نور خرید نمایید تا همواره جدیدترین منابع به دست شما برسد و از خرید اشتباه جلوگیری شود.

کتابسرای به عنوان نمایندگی رسمی دانشگاه پیام نور کتابهای این دانشگاه را به صورت کامل و همراه با پشتیانی قوی برای راهنمایی و مشاوره به شما تقدیم می نماید.

بنابراین برای خرید آنلاین و اینترنتی کتابهای دانشگاه پیام نور می توانید روی سایت افشین بوک حساب باز کنید و خرید خود را با خیالی راحت انجام دهید.

راهنمای کتابهای پیام نور چه کاربردی دارند؟

اگر تا کنون از کتابهای کمک درسی پیام نور استفاده نکرده باشید این ابهام و سوال در ذهن شما وجود دارد که چرا باید برای کتابهای خود راهنما تهیه کنم؟ آیا خرید آنها اجباری است؟ می توانم به جای کتاب از راهنمای آنها استفاده کنم و دیگر خود کتاب را خریداری نکنم؟

در ادامه سعی می کنیم به سوالهای فوق پاسخ دهیم.

حتما در دوره متوسطه یا هنگامی که پشت کنکور بوده اید از کتابهای گام به گام و کمک آموزشی استفاده کرده اید. در دانشگاه پیام نور نیز کتابهای راهنما همان نقش را برای شما ایفا می کنند. یعنی با ارائه خلاصه کتاب، نمونه سوال، فلش کارت و … مطالعه را برای شما آسان می کنند. همچنین با مطالعه آنها احتمال موفقیت شما در آزمون پایانی بالا می رود.

بسیاری از دانشجویان از راهنما به جای کتاب استفاده می نمایند و نتیجه خوبی هم از آن دریافت کرده اند. اگر شما هم قصد دارید از راهنما به جای کتاب استفاده نمایید، هنگام خرید دقت نمایید که راهنمایی که خرید می کنید راهنمای جامع و کاملی باشد. در سایت کتابسرای افشین سعی می شود راهنمایی معرفی شود که جامع بوده و نیازهای شما را برای مطالعه و آزمون مرتفع نماید. شما با یک نگاه به توضیحات محصول می توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

در صورت وجود هر گونه ابهام با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید…

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

هر سوالی دارید بپرسید...
×