کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 120 نتایج

برای خرید کتاب پیام نور باید به نمایندگی های مجاز آن مراجعه شود. کتابسرای افشین به عنوان نمایند رسمی پیام نور، آرشیو کاملی از کتابهای پیام نور را به شما ارائه می دهد. بنابراین از طریق سایت افشین بوک می توانید همواره به جدیدترین منابع و کتاب های پیام نور دسترسی داشته باشید.

 

خرید اینترنتی کتابهای دانشگاه پیام نور

قبل از خرید اینترنتی کتاب پیام نور به یکسری اطلاعات نیاز دارید. منابع پیام نور در کل کشور مشترک است، یعنی در هر استان و شهری باشید فرقی نمی کند و کتاب شما با دانشجویان در سایر دانشگاه ها کاملا یکسان است. به همین دلیل برای کتابهای خود را به نمایندگان رسمی خود جهت توزیع ارائه می دهد. در ادامه سعی می کنیم راهنمایی های کامل را برای خرید کتاب پیام نور در اختیار شما قرار دهیم.

 

خرید کتاب پیام نور

خرید کتاب پیام نور همانطور که گفته شد با سایر دانشگاه های تفاوت هایی دارد. در دانشگاه های دیگر، استاد هر درس یک کتاب یا جزوه برای درس خود معرفی می کند. ولی در پیام نور برای هر درس به صورت مشترک در کل کشور یک کتاب تدریس می شود. این کتاب در ابتدای هر ترم به عنوان منابع درسی در اختیار همه قرار می گیرد. یعنی استاد در تعیین منبع درسی هیچ نقشی ندارد و فقط کتابی که به صورت مشترک معرفی شده را تدریس می کند. دانشجویان نیز برای خرید کتاب پیام نور باید طبق این منبع کتاب های پیام نور را در هر ترم تهیه نمایند.

 

نکاتی که برای خرید کتاب های پیام نور باید بدانید

دانشجویان پیام نور هنگام خرید کتابهای خود دقت نمایید که در پرینت انتخاب واحد و یا منابع درسی، در ابتدا «نام درس» و در سمت چپ «عنوان درس» قرار دارد.

هنگام خرید کتاب پیام نور باید به «عنوان درس» توجه نمایید. در قسمت عنوان درس نام کتابی که باید مطالعه نمایید همراه با نویسنده و انتشارات آن ذکر می شود.

خرید کتاب های پیام نور خود را از نمایندگان مجاز پیام نور انجام دهید، تا همواره جدیدترین منابع به دست شما برسد و از خرید اشتباه جلوگیری شود.

کتابسرای به عنوان نمایندگی رسمی دانشگاه پیام نور، کتاب های پیام نور را به شما ارائه می دهد.

بنابراین برای خرید آنلاین و اینترنتی کتابهای دانشگاه پیام نور می توانید روی سایت افشین بوک حساب باز کنید و خرید خود را با خیالی راحت انجام دهید.

 

راهنمای کتابهای پیام نور چه کاربردی دارند؟

اگر تا کنون از کتابهای کمک درسی پیام نور استفاده نکرده باشید این ابهام و سوال در ذهن شما وجود دارد که چرا باید برای کتابهای خود راهنما تهیه کنم؟ آیا خرید آنها اجباری است؟ می توانم به جای کتاب از راهنمای آنها استفاده کنم و دیگر خود کتاب را خریداری نکنم؟

در ادامه سعی می کنیم به سوالهای فوق پاسخ دهیم.

حتما در دوره متوسطه یا هنگامی که پشت کنکور بوده اید از کتابهای گام به گام و کمک آموزشی استفاده کرده اید. در دانشگاه پیام نور نیز کتابهای راهنما همان نقش را برای شما ایفا می کنند. یعنی با ارائه خلاصه کتاب، نمونه سوال، فلش کارت و … مطالعه را برای شما آسان می کنند. همچنین با مطالعه آنها احتمال موفقیت شما در آزمون پایانی بالا می رود.

بسیاری از دانشجویان از راهنما به جای کتاب استفاده می نمایند و نتیجه خوبی هم از آن دریافت کرده اند. اگر شما هم قصد دارید از راهنما به جای کتاب استفاده نمایید، هنگام خرید دقت نمایید که راهنمایی که خرید می کنید راهنمای جامع و کاملی باشد. در سایت کتابسرای افشین سعی می شود راهنمایی معرفی شود که جامع بوده و نیازهای شما را برای مطالعه و آزمون مرتفع نماید. شما با یک نگاه به توضیحات محصول می توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

توجه: در این دسته فقط کتابهای دانشگاه پیام نور قرار دارد برای خرید کتاب در تمامی نشرها و دانشگاه ها روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید کتاب دانشگاهی

در صورت وجود هر گونه ابهام با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید…

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

گفتگو در واتساپ
×